Volonteri

Etčki kodeks: Eticki kodeks volontera_NN_55-2008  pdf

Opća prijavnica za volontere: Prijavnica_7-2015  pdf

Aktualne volonterske pozicije:

Slatki servis – letak za potencijalne volontere – individualna podrška pdf

SlatkiServis2g_2017-2018_individualna podrška_Opis posla pdf

SlatkiServis2g_2017-2018_individualna podrška_Prijavni obrazac doc

SlatkiServis2g_2017-2018_pomocnik koordinatora volontera_Opis posla pdf

SlatkiServis2g_2017-2018_pomocnik koordinatora volontera_Prijavni obrazac doc

Prijave za Slatki servis su otvorene i naš cilj je do sredine listopada 2017. godine oformiti novu optimalnu grupu volontera, odnosno do novih 20 volontera što je maksimalni broj vezan za mogućnost kvalitetne edukacije. Edukacije planiramo vikendima u drugoj polovici listopada. S nestrpljenjem isčekujemo vaše prijave i veselimo se suradnji!

SLATKI SERVIS logo radno2 PATHS rgb.ai

Ostalo:

Pravnik (savjeti za roditelje, sastavljanje ugovora i sl., rad od kuće, sastanci)

Računalni programer ili sl. (web stranica – uređivanje, ažuriranje, aplikacije, animacije, pripreme za vođenje evidencija i sl.)

Fotograf (profesionalne ili poluprofesionalne snimke aktivnosti/događanja, potrebna vlastita oprema)

Psiholog, nutricionist, defektolog i sl. (rad od kuće, susreti roditelja, članci, telefonska savjetovanja i sl.)

Voditelj znanstvenih radionica za djecu (osmišljavanje i vođenje radionica koje jednostavnim eksperimentima pokazuju kako radi organizam s fokusom na čimbenike zdravlja – biologija, kemija, fizika…)

PR za film “Dječja posla”

Animator/voditelj kreativnih radionica (druženje obitelji)